скачать gta san andreas торрент

PRÁŠKOVÉ LAKOVÁNÍ

ralPráškové lakování umožňuje upravit povrch mnoha materiálů. Nejedná se tedy pouze o barvu na kov. Historie práškového lakování sahá až do poloviny minulého století, kdy jej začali používat v USA. Dnes je tato efektivní technologie rozšířená po celém světě a stále se vyvíjí. Práškové lakování má celou řadu výhod – je ekologické, ekonomické a výsledek je velmi kvalitní. Zejména ekologičnost je dnes velmi ceněná. Při práškovém lakování nedochází k zbytečnému zatěžování životního prostředí. Zbytky práškové barvy jsou snadno recyklovatelné. Tato metoda také neohrožuje lidské zdraví.
Vzhledem ke stálému vývoji nových odstínů a struktur barev je tato technologie stále více žádána našimi zákazníky.

Druhy barev

Prášková barva patří k nejoblíbenějším barvám současnosti. Svou popularitu si získala zejména pro své praktické využití. Je stále připravená k použití a při správném způsobu skladování vám vydrží i několik let. Prášková barva se řadí do skupiny tzv. průmyslových nátěrových hmot a skládá se ze směsi pryskyřic, pigmentů, atd. Barvu od nás můžete použít pro ošetření povrchu nejrůznějších materiálů nejen v interiérech, ale také exteriérech.

Druhy práškové barvy

Práškové barvy mají suchou a práškovou konzistenci. Při použití se práškové barvy neředí ani nerozpouští v nějaké tekutině. Jsou tedy vždy připraveny k okamžitému použití. S využitím práškových barev se dnes setkáváme často a to například na jízdních kolech, domácích spotřebičích, radiátorech nebo bytových doplňcích. U nás si můžete vybrat z široké škály barev, odstínů a druhů práškových barev.

Vhodné použití práškové barvy

 • Epoxidové Určené pouze pro použití v interiéru. Tyto barvy dobře odolávají korozi a některým chemickým látkám vyskytujících se v interiérech.
 • Epoxipolyesterové Barvy vhodné do interiéru, ale také vhodné pro krátkodobé vystavení povětrnostním vlivům.
 • Polyesterové s certifikátem Qualicoat Jsou použitelné výhradně v exteriéru. Mají vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a také proti UV záření.
 • Polyuretanové Extrémně odolné barvy proti povětrnostním vlivům.
 • Akrylátové Tyto barvy se používají v automobilovém průmyslu.

Nanesený povrch barvy může mít různou strukturu dle výběru zákazníka:

 • Matný
 • Lesklý
 • Pololesklý
 • Strukturální
 • Metalický
 • Kladívkový
Tloušťka lakované vrstvy je minimálně 60 – 100 mikrometrů, aby byla zaručena odolnost povrchu. Záleží také na druhu jednotlivých odstínů.

Barva na kov

Vyberte si z naší široké nabídky barev na kov. Barvy na kov od nás jsou velmi kvalitní a zaručují perfektní výsledek nátěru. V potaz vždy musíte vzít, zda hodláte natírat kov v interiéru, nebo exteriéru. Pro oba typy nátěru existují speciálně vyvinuté barvy na kov, které jsou v daném prostředí odolnější. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám s výběrem barev na kov pomůžeme.

Využití barvy na kov

Nabízíme vám opravdu kvalitní barvy na kov. Při natírání kovů mějte na paměti, aby byl výsledek dobrý, musíte povrch nejprve správně a důkladně očistit. Starý nátěr můžete odstranit jak mechanicky, tak chemicky. V některých případech je nutné použít oba způsoby. Barva na kov od naší společnosti vám vydrží řadu let. Nabízíme vám prvotřídní kvalitu za ty nejlepší ceny. Vyberte si z naší široké nabídky barev na kov.

Práškové barvy na kov

Ptáte se, jaká je nejlepší barva na kov? Vyzkoušejte práškové barvy na kov, které vynikají svou kvalitou a jsou šetrné pro naše životní prostředí. Práškové barvy na kov si můžete pořídit za velmi příznivé ceny také u nás, můžete se rovnou podívat na ceník naší práškové lakovny. S práškovými barvami na kov budete stoprocentně spokojeni. Pomocí práškových barev můžete ošetřit také povrchy z jiných materiálů, než je pouze kov.